Uitzending gemist?

 

Uitzending gemist:

10-07-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
03-07-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
27-04-2024 De Ronde van Nieuwveen Mariska Visser Winnaar Dames 15 Km De Ronde Van Nieuwveen 2024 06 27
27-04-2024 De Ronde van Nieuwveen Debby Immerzeel 3de Dame Op De 15 Km De Ronde Van Nieuwveen 2024 06 27
27-06-2024 De Ronde van Nieuwveen Brent Pieterse Winnaar 15 Km De Ronde Van Nieuwveen 2024 06 27
27-06-2024 De Ronde van Nieuwveen Emil Hoogstad 3de Op De 10 Km De Ronde Van Nieuwveen 2024 06 27
27-06-2024 De Ronde van Nieuwveen Joep Hogerwerf Winnaar 400mtr De ronde van Nieuwveen 2024 06 27
26-06-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
19-06-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
15-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 17.00 Live Meerburg-Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
15-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live Meerburg-Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
15-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live Meerburg-Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
15-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live Meerburg-Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
12-06-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
09-06-2024 Evenement 12.00 uur SUP Evenement Papeneiland Langeraarseplassen
09-06-2024 Evenement 11.00 uur SUP Evenement Papeneiland Langeraarseplassen
08-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live RCSV Zestienhoven - Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
SIVEO'60 RK&AV Steeds Hooger (Adrie van Lith en Adrie Wahle)
08-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live RCSV Zestienhoven - Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
SIVEO'60 RK&AV Steeds Hooger (Adrie van Lith en Adrie Wahle)
08-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00

Live RCSV Zestienhoven - Altior (Aad Otto en Raymond Onderwater)
SIVEO'60 RK&AV Steeds Hooger (Adrie van Lith en Adrie Wahle)

01-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 17.00 Live Oegstgeest - Altior (Adrie Wahle en Adrie van Lith)
01-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live Oegstgeest - Altior (Adrie Wahle en Adrie van Lith)
01-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live Oegstgeest - Altior (Adrie Wahle en Adrie van Lith)
01-06-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live Oegstgeest - Altior (Adrie Wahle en Adrie van Lith)
01-06-2024 Met Open Blik Stichting Welzijn Nieuwkoop
29-05-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
25-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live   Nieuwkoop - Foreholte (Adrie van Lith)
SJZ - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nicolaas Boys-Stompwijk'92 (Ray Onderwater)
25-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live   Nieuwkoop - Foreholte (Adrie van Lith)
SJZ - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nicolaas Boys-Stompwijk'92 (Ray Onderwater)
25-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live   Nieuwkoop - Foreholte (Adrie van Lith)
SJZ - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nicolaas Boys-Stompwijk'92 (Ray Onderwater)
24-05-2024 De Kale Kenners 20.00 uur Trainers van de voetbalclubs uit de gemeente Nieuwkoop
24-05-2024 De Kale Kenners 19.00 uur Trainers van de voetbalclubs uit de gemeente Nieuwkoop
22-05-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
18-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 LIVE Warmunda - Nicolaas Boys (Adrie van Lith) Koudekerk - Altior (Aad Otto) en NSV'46 - FC Oegstgeest (Adrie Wahle) 
18-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 LIVE Warmunda - Nicolaas Boys (Adrie van Lith) Koudekerk - Altior (Aad Otto) en NSV'46 - FC Oegstgeest (Adrie Wahle) 
18-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 LIVE Warmunda - Nicolaas Boys (Adrie van Lith) Koudekerk - Altior (Aad Otto) en NSV'46 - FC Oegstgeest (Adrie Wahle) 
15-05-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
15-05-2024 Politiek Nieuwkoop Pien Schrama van Natuurlijk Nieuwkoop
11-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live Nieuwkoop - UVS (Raymond Onderwater) en Boys - NSV'46 (Adrie van Lith)
11-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live Nieuwkoop - UVS (Raymond Onderwater) en Boys - NSV'46 (Adrie van Lith)
11-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live Nieuwkoop - UVS (Raymond Onderwater) en Boys - NSV'46 (Adrie van Lith)
10-05-2024 De Kale Kenners Daan van der Stigchel
10-05-2024 De Kale Kenners Jens Tornstra, Voetballer, FC Utrecht
07-05-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
07-05-2024 De Ondernemer John Kroes verteld over Notariskantoor Kroes en Partners
04-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 17.00 Live verslag van Alphia - Nieuwkoop (Adrie van Lith)
NSV '46 - Roodenburg (Adrie Wahle)
Meerburg - Nicolaas Boys (Ray Onderwater)
04-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van Alphia - Nieuwkoop (Adrie van Lith)
NSV '46 - Roodenburg (Adrie Wahle)
Meerburg - Nicolaas Boys (Ray Onderwater)
04-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van Alphia - Nieuwkoop (Adrie van Lith)
NSV '46 - Roodenburg (Adrie Wahle)
Meerburg - Nicolaas Boys (Ray Onderwater)
04-05-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van Alphia - Nieuwkoop (Adrie van Lith)
NSV '46 - Roodenburg (Adrie Wahle)
Meerburg - Nicolaas Boys (Ray Onderwater)
01-05-2024 Met Open Blik Wim van den Haak te gast bij Met Open Blik
01-05-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
24-04-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
20-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 17.00 Live verslag van Nieuwkoop – FC Oudewater (Adrie van Lith)
Altior – Zwammerdam (Aad Otto)
Stompwijk'92 – NSV'46 (Adrie Wahle)
20-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van Nieuwkoop – FC Oudewater (Adrie van Lith)
Altior – Zwammerdam (Aad Otto)
Stompwijk'92 – NSV'46 (Adrie Wahle)
20-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van Nieuwkoop – FC Oudewater (Adrie van Lith)
Altior – Zwammerdam (Aad Otto)
Stompwijk'92 – NSV'46 (Adrie Wahle)
20-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van Nieuwkoop – FC Oudewater (Adrie van Lith)
Altior – Zwammerdam (Aad Otto)
Stompwijk'92 – NSV'46 (Adrie Wahle)
19-04-2024 De Kale Kenners Daan Kool, Wielrenner
19-04-2024 De Kale Kenners Finn Janmaat, oud speler Nicolaas Boys nu bij vv Katwijk
13-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van NSV '46 - Warmunda (Adrie Wahle)
TAVV - RVC '33  (Adrie van Lith)
MMO - Nic. Boys (Raymond Onderwater)
13-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van NSV '46 - Warmunda (Adrie Wahle)
TAVV - RVC '33  (Adrie van Lith)
MMO - Nic. Boys (Raymond Onderwater)
13-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van NSV '46 - Warmunda (Adrie Wahle)
TAVV - RVC '33  (Adrie van Lith)
MMO - Nic. Boys (Raymond Onderwater)
10-04-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
07-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van Rotary Bike Challange met Adrie van Lith en Aad Otto.
07-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van Rotary Bike Challange met Adrie van Lith en Aad Otto.
06-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van Woubrugge - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nieuwkoop - EMM'21 (Raymond Onderwater)
Altior - TAVV (Aad Otto) 
Scarabee - Waterlanders 3 (dames)(Adrie van Lith)
06-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van Woubrugge - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nieuwkoop - EMM'21 (Raymond Onderwater)
Altior - TAVV (Aad Otto) 
Scarabee - Waterlanders 3 (dames)(Adrie van Lith)
06-04-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van Woubrugge - NSV'46 (Adrie Wahle)
Nieuwkoop - EMM'21 (Raymond Onderwater)
Altior - TAVV (Aad Otto) 
Scarabee - Waterlanders 3 (dames)(Adrie van Lith)
03-04-2024 Met Open Blik Repair- en Digicafé Gilde Nieuwkoop Corrie Koerbee en    Bert Kuijf
03-04-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
29-03-2024 De Kale Kenners 20.00 uur Rotary Ter Aar met de Bike Challenge. Patricia Hoogervorst, Kees Haverkamp, Melle Brouwer en Jasper van der Marel
29-03-2024 De Kale Kenners 19.00 uur Sander van Dijk Trainer VV Aarlanderveen
27-03-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
23-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 17.00 Live verslag van TAVV - ESTO (André van der Voort)
en Meerburg - NSV'46 (Adrie Wahle)
23-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van TAVV - ESTO (André van der Voort)
en Meerburg - NSV'46 (Adrie Wahle)
23-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van TAVV - ESTO (André van der Voort)
en Meerburg - NSV'46 (Adrie Wahle)
23-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van TAVV - ESTO (André van der Voort)
en Meerburg - NSV'46 (Adrie Wahle)
20-03-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
20-03-2024 Politiek Nieuwkoop Gerrit Splinter van de SGP / CU
16-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 16.00 Live verslag van CSW-Nieuwkoop (Raymond Onderwater)
Zevenhoven-Zwammerdam (Adrie van Lith)
Altior - RVC'33 (Aad Otto. 15.00 uur)
16-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van CSW-Nieuwkoop (Raymond Onderwater)
Zevenhoven-Zwammerdam (Adrie van Lith)
Altior - RVC'33 (Aad Otto. 15.00 uur)
16-03-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van CSW-Nieuwkoop (Raymond Onderwater)
Zevenhoven-Zwammerdam (Adrie van Lith)
Altior - RVC'33 (Aad Otto. 15.00 uur)
15-03-2024 De Kale Kenners 20.00 uur Monica Kranenburg. Lid van de schietvereniging "Robin Hood"
15-03-2024 De Kale Kenners 19.00 uur Stijn Molenaar, speler CSW en oud speler Sportief,           Dave Verhage speler SV Nieuwkoop
13-03-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
09-03-2024 Aanvallen en verdedigen 16.00 Live verslag van SJZ - Nic. Boys (Adrie van Lith)
Altior - BSC'68 (Aad Otto, 15.00)
MMO - NSV'46 (Adrie Wahle)
09-03-2024 Aanvallen en verdedigen 15.00 Live verslag van SJZ - Nic. Boys (Adrie van Lith)
Altior - BSC'68 (Aad Otto, 15.00)
MMO - NSV'46 (Adrie Wahle)
09-03-2024 Aanvallen en verdedigen 14.00 Live verslag van SJZ - Nic. Boys (Adrie van Lith)
Altior - BSC'68 (Aad Otto, 15.00)
MMO - NSV'46 (Adrie Wahle)
06-03-2024 Met Open Blik Dania Zoet te gast bij Met Open Blik
06-03-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
02-03-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

02-03-2024

Aanvallen en Verdedigen 15.00

02-03-2024

Aanvallen en Verdedigen 14.00

01-03-2024 De Kale Kenners 20.00 Jos Vork en Yop Brouwer van Waterlanders
01-03-2024 De Kale Kenners 19.00 Ludo Pistorius en Sjoerd Zuijdervliet Van TAVV
28-02-2024 Nathans Nummers Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal
26-02-2024 De Ondernemer Wilfred Geerlof vertelt over Zoetemelk Media Services
24-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

Live verslag van: Nieuwkoop – HVV Adrie van Lith
TAVV – Koudekerk Raymond Onderwater
Sporting Leiden – NSV’46 Adrie Wahle

24-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 15.00

Live verslag van: Nieuwkoop – HVV Adrie van Lith
TAVV – Koudekerk Raymond Onderwater
Sporting Leiden – NSV’46 Adrie Wahle

24-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 14.00

Live verslag van: Nieuwkoop – HVV Adrie van Lith
TAVV – Koudekerk Raymond Onderwater
Sporting Leiden – NSV’46 Adrie Wahle

21-02-2024

Nathans Nummers

Nathan Visser met muzieknummers met een verhaal

17-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

Live verslag van Sportief - Bolnes door Adrie van Lith
17-02-2024

Aanvalen en Verdedigen 15.00

Live verslag van Sportief - Bolnes door Adrie van Lith
17-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 14.00

Live verslag van Sportief - Bolnes door Adrie van Lith
16-02-2024

De Kale Kenners 20.00

Leo en Petra Lips van Biljartvereniging De Plas Langeraar
16-02-2024

De Kale Kenners 19.00

Mark van der Weijden van VV Sparta Nijkerk
14-02-2024

De Ondernemer

Marijke van Noort vertelt over Castellum Consult
10-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

Live verslag Zevenhoven - Altior Aad Otto+Ray
10-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 15.00

Live verslag Zevenhoven - Altior Aad Otto+Ray
10-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 14.00

Live verslag Zevenhoven - Altior Aad Otto+Ray
03-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

Live verslag voetbalwedstrijden
03-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 15.00

Live verslag voetbalwedstrijden
03-02-2024

Aanvallen en Verdedigen 14.00

Live verslag voetbalwedstrijden
02-02-2024

De Kale Kenners

Thecla de Jong TKN Hardlopen
02-02-2024

De Kale Kenners

 Kevin van Wijk van TAVV Voetball
31-01-2024

Met Open Blik 19.00

The Sandboots - Country Linedance Club Langeraar
27-01-2024

Aanvallen en Verdedigen 16.00

Live verslag van TAVV - Zwammerdam Adrie van Lith, Altior - VV Koudekerk Aad Otto, Nicolaas Boys- Warmunda Raymond Onderwater, FC Oegstgeest - NSV'46 Adrie Wahle
27-01-2024 Aanvallen en Verdedigen 15.00 Live verslag van TAVV - Zwammerdam Adrie van Lith, Altior - VV Koudekerk Aad Otto, Nicolaas Boys- Warmunda Raymond Onderwater, FC Oegstgeest - NSV'46 Adrie Wahle
27-01-2024 Aanvallen en Verdedigen 14.00 Live verslag van TAVV - Zwammerdam Adrie van Lith, Altior - VV Koudekerk Aad Otto, Nicolaas Boys- Warmunda Raymond Onderwater, FC Oegstgeest - NSV'46 Adrie Wahle
20-01-2024 Aanvallen en Verdedigen Live verslag van DoCoS - TAVV, verslaggever Ray Onderwater en NSV '46 - SJZ, met verslaggever Adrie Wahle en verder alle standen.
19-01-2024 De Kale Kenners Berry Peters, speler van SV Zevenhoven en Marloes Kranenburg Badminton Club Nieuwkoop
14-01-2024 Schaatsbaan Ter Aar STG Schaatsen bij STG
14-01-2024 Gemeente Nieuwkoop Nieuwjaarsreceptie 2024
13-01-2024 NSV '46 Nieuwjaarsreceptie 2024 NSV'46 en NEO Radio

 

De Ondernemer (video):

26-02-2024 Zoetenmelk Media Services met Wilfred Geerlof Ondernemer Wilfred Geerlof
14-02-2024 Castellum Consult met Marijke van Noort Ondernemer Marijke van Noort
24-01-2024 Bloemenschuur Rijlaarsdam met Brenda en Willem Ondernemer Rijlaarsdam
     
     

Meer nieuws

Gezondheid en welzijn 13 jul. 2024 16:32

Ontdek moleculaire waterstof en hyperbare zuurstof-sessie

Je verwacht het niet, als je op de bel drukt bij een garagedeur op Wagnerstraat 8 in Nieuwkoop. Maar als de vriendelijke Ewelina Worszylo (42) (Ewela Woro voor vrienden en bekenden) je binnenlaat, gaat een wereld voor je open.

Milieu en duurzaamheid 11 jul. 2024 09:44

Actieplan circulaire economie Groene Hart bekrachtigd

Tijdens het jaarevenement van het Bestuurlijk Platform Groene Hart hebben Jacques Rozendaal en Frank Rijkaart namens elf gemeenten in het Groene Hart en de provincie Zuid-Holland het Actieplan Circulaire Economie Groene Hart bekrachtigd. Provincie Zuid-Holland en Platform Groene Hart Werkt! hebben begin 2024 het initiatief genomen om een Circulair Actieplan op te stellen samen met bedrijven, kennisinstellingen en overheden. Dit regionale plan is nu gereed. De elf bij het platform aangesloten gemeenten hebben het plan omarmd en steunen de initiatieven.

Calamiteiten 10 jul. 2024 17:23

Broodje veroorzaakt brand in Nieuwkoop

Aan de Waterleliestraat in Nieuwkoop werd woensdagmiddag een woningbrand gemeld. Het liep gelukkig met een sisser af.

Sport 10 jul. 2024 14:35

Strooplikkerstoernooi weer succesvol afgesloten

Als vanouds was het Strooplikkerstoernooi (41e editie) weer een oer-gezellige week met veel tennisplezier voor de spelers èn publiek uit de wijde omgeving (Zoetermeer, Den Haag, Oude Wetering, Rotterdam etc.).

Mijn Club 10 jul. 2024 09:12

Mijn Club: Postduivenvereniging De Witpen

Het eerste wat opvalt bij binnenkomst in clubgebouw de WenS: géén oude(re) mannen in ’n grijze stofjas, maar in plaats daarvan: jonge mannen met een biertje aan de bar. ”Nee, dat was misschien vroeger wel zo, maar nu echt niet meer".

Natuur en recreatie 9 jul. 2024 13:43

40 jaar 4Daagse Nijmegen

Het was in 1984 een groepje collega’s, die bij de Raad van Arbeid in Leiderdorp werkten en zin kregen om samen aan de Vierdaagse mee te gaan doen. Zoveel jaar na het begin is het  onduidelijk of zij indertijd méér zin hadden om daar te gaan stappen òf echt te gaan te lopen?! Het werd uiteindelijk: Wandelen èn stappen!