Zaterdag 1 juni jubileumdag 75 jaar TAVV
Op zaterdag 1 juni bestaat voetbalvereniging TAVV uit Ter Aar 75 jaar. Dit wordt groots gevierd met een gratis toegankelijk grandioos feestprogramma!
We trappen de dag om 16.30 uur af met een voorwedstrijd tussen TAVV VR1 tegen een combi-elftal van oud TAVV- & oud Iduna-vrouwen.
Om 19.00 uur is de kick-off van de jubileumwedstrijd tussen TAVV-1 en FC de Rebellen (een verzameling oud prof-voetballers ‘met een randje’).
Bekende namen bij FC de Rebellen zijn de voetbalanalisten Kees Kwakman (o.a. Volendam en nog regelmatig actief bij LSVV’70), Royston Drenthe (o.a. Feyenoord, Real Madrid en Europees kampioen met Jong Oranje) en Ali Boussaboun (o.a. ADO Den Haag, Feyenoord en oud international Marokko).
Daarnaast doen ook nog spelers als Diego Biseswar (o.a. Feyenoord, PAOK Saloniki en international van Suriname), Andwele Slory (o.a. Feyenoord en oud-speler van Oranje) en Tommie Beugelsdijk (ADO Den Haag en bekend van zijn uitspraak ‘rûstagh’) mee. FC de Rebellen wordt gecoacht door John van Loen (oud speler van o.a. Ajax, Feyenoord, Anderlecht en Oranje).
De wedstrijd staat onder leiding van oud-topscheidsrechter Dick Jol. Na finales om de Champions league en het WK voor clubteams geleid te hebben zal hij waarschijnlijk niet meer zenuwachtig worden van een jubileumwedstrijd in Ter Aar.
Om 21.00 uur worden de winnaars van de superloterij bekend gemaakt. Je kunt hier trouwens nog steeds loten voor kopen (in de kantine en via superloterij@tavv.nl).
Vanaf 21.15 uur hebben we een heerlijk feestprogramma en rijden we een mobiel podium het hoofdveld op voor een giga optreden van 2x 45 minuten van feestband Helemaal Top. Daarvoor, in de pauze van Helemaal Top en daarna, kan je helemaal los op de beats van DJ Tom Sassen.
Op het terras komen 2 buiten-bars te staan, om de kelen goed gesmeerd te kunnen houden. Naast de panna-kooi kan je tussendoor ff rustig gaan zitten in het gezellige food court om een heerlijke hapje naar binnen te werken.
Kortom, het belooft een historische zaterdag te worden, waar we straks op ons 100-jarig jubileum nog steeds over praten! Dit wil je niet missen! Jij komt toch ook?
Vanaf 15.00 uur gaan de hekken van sportpark Aardam-West open. Vergeet niet je ID mee te nemen. Onder de 18 geen alcohol!
TAVV, 75 jaren jong!