Veilig trainen voor dames bij FunXtion

Hallo Ladies, ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wil je veel calorieën verbranden en werken aan kracht, conditie, houding en uithoudingsvermogen? Wil je trainen in een gezellige groep met alleen dames zonder afleidingen? Dan is dit iets voor jou!

Ik ben een gediplomeerd fitness-instructrice en geef elke donderdag van 19.00u-20.00u FunXtion groepslessen in de gymzaal van de An-Nour basisschool in Alphen aan den Rijn. 

Naast de lessen geef ik tips en (voedings-) advies hoe je je levensstijl kan veranderen. Bij interesse maak ik ook voedings-en traingsschema’s.

Deze lessen zijn speciaal voor vrouwen die het niet prettig vinden om in een sportschool te trainen omdat ze zich onzeker voelen, of omdat je vanuit je geloof niet in een gemengde sportschool kan trainen.
Tijdens mijn lessen train je veilig met andere dames en er zijn geen mannen of publiek aanwezig die naar je kijken. Dus de drempel om bij mij te komen trainen is laag.

Wat is FunXtion?
FunXtion is een trainings-circuit van 8 verschillende oefeningen, dat bestaat uit kracht-en cardio oefeningen om je hele lichaam te trainen.
Alhoewel FunXtion een groepsles is, traint iedereen alleen of in tweetallen op haar eigen niveau. De oefeningen worden aangepast naar jou niveau.
Na elke oefening schuif je door naar de volgende oefening, elke oefening is voor een andere spiergroep.
Aan het einde van de les heb je alle spiergroepen getraind.

Elke week zijn er andere oefeningen, zo blijven de lessen leuk en uitdagend.

1 gratis proefles!!

Traint u liever 1 op 1 met een Personal Trainster dan is dit ook mogelijk.
Personal Training wordt gegeven in Nieuwkoop. Met zeer aantrekkelijke prijzen.

Voor aanmelding, informatie en prijzen gaat u naar mijn website www.icsportcare.com of neem contact op via whatsapp 06 18 77 72 58


Meer nieuws

Maatschappij gisteren 11:51

Nieuwe ’biljartplek’ voor BV de Plas

“Maar er moet eerst nog héél wat gebeuren, hoor,” zegt voorzitter Petra Lips. "Vanmorgen ben ik zelf voor het eerst wezen kijken, toen we de sleutel kregen uit handen van Jan van Tol. De bouwcommissie heeft een mooi plan gemaakt, hoe we de voormalige supermarkt van der Horst (gedeeltelijk) geschikt kunnen maken voor onze biljartclub."

Calamiteiten 20 jan 2025 11:06

Aanrijding meerdere auto’s op Nieuwveenseweg

Op de Nieuwveenseweg in Nieuwkoop heeft maandagochtend een aanrijding plaatsgevonden tussen meerdere voertuigen. De aanrijding vond plaats ter hoogte van de uitrit bij het tenniscentrum.

Gezondheid en welzijn 20 jan 2025 10:46

Sporten voor senioren

Het is een positieve ontwikkeling dat steeds meer mensen het nut en de noodzaak van voldoende beweging inzien om daarmee de fitheid en gezondheid te verbeteren.

Calamiteiten 19 jan 2025 00:34

Fatbiker tegen boom in Nieuwkoop

Op De Halve Roe in Nieuwkoop is een fatbiker ten val gekomen en tegen een boom geklapt. De man kwam er met lichte verwondingen vanaf.

Calamiteiten 18 jan 2025 22:40

Rietendak in brand door schoorsteenbrand

Op de Simon van Capelweg is bij een schoorsteenbrand het rieten dak van de woning in brand gevlogen. De brandweer schaalde op naar middelbrand en werd geassisteerd door diverse korpsen uit de omgeving.