Uitbreiding Bewust Bewegen 55+

Vanaf 1 april worden de lessen Bewust Bewegen voor 55+ uitgebreid. Je kunt dan Bewust Bewegen voor 55+ volgen op dinsdagochtend 08:45-09:30 uur én 15:30-16:15 uur.

De lessen worden verzorgd door docente Phemia de Boer van PhemiaMove. Je kunt direct met haar contact opnemen voor een proefles (phemiajazz@gmail.com). In de lessen zit bijvoorbeeld ook valpreventie opgenomen.

Je kunt ook bellen/whatsappen naar 06-57332624.

Stichting !Triggr – cultureel centrum – Volksuniversiteit Ter Aar – Middelweg 5 – 2461 CB Ter Aar – www.triggr.nuinfo@triggr.nu - 0623071268

Meer nieuws

Maatschappelijk gisteren 11:14

Stap op de fiets voor nieuwbouw Hospice Nieuwkoop

Zondag 12 april kun je meefietsen met de Rotary Bike Challenge. Niet alleen een leuke fietstocht op een mooie zondagmiddag, maar ook een manier om mee te helpen aan de nieuwbouw van het hospice in Nieuwkoop. Veel deelnemers zijn al druk in de weer om geld bij elkaar te brengen, maar er kunnen nog veel meer mensen meedoen. De ‘challenge’ bestaat niet uit zo snel mogelijk fietsen, maar uit zo nauwkeurig mogelijk voorspellen hoe lang je over de route doet. De start is bij het nieuwe clubgebouw van de Ter Aarse IJsclub, Schilkerweg 5 in Ter Aar.

Sport 9 apr 2026 15:09

BV Harago organiseerde 22e Ben Heemskerktoernooi

“Ja, ik heb wel heel wat ’goeie potjes’ gezien", zegt penningmeester en jongste lid van BV Harago, Raoul van der Hoorn (32). "We zijn gestart met 30 aanmeldingen en vandaag strijden de 8 poule-winnaars om een plek in de finale."

Evenementen 9 apr 2026 09:48

Bijzonder ongeluk op Lindenplein

Maar dankzij de aanwezigheid van voldoende EHBO-ers worden de slachtoffers op een deskundige wijze opgevangen, behandeld en daarmee erger voorkomen.

vacatures