TAVV zoekt een Hoofd Jeugd Opleidingen

Voetbalvereniging TAVV uit Ter Aar is een groeiende, bloeiende en ambitieuze 75 jaar jonge vereniging. Het is onze ambitie om het sportieve voorbeeld voor alle dorpsverenigingen uit onze omgeving te zijn. Het voetbalbolwerk met 500 actieve voetballers in Ter Aar. Of het nu gaat om competitief of recreatief voetbal door meiden, jongens, vrouwen of mannen. Jong of oud. TAVV is als een voetbalmagneet, waar steeds meer spelers, coaches en trainers samen beter worden dan ze ooit gedacht hadden.

Deze ambitie is onlangs uitgewerkt in een voetbaltechnisch beleidsplan (Opleider van 'echte' voetballers) en daarvan afgeleide coach-handboeken voor de onder- en bovenbouw.

Nu is de tijd aangebroken om de mooie woorden om te zetten in acties. Eerste stap daarbij is het vervullen van de vacature van de nieuwe functie van Hoofd Jeugd Opleidingen (HJO). De HJO is verantwoordelijk voor alle voetbalinhoudelijke zaken binnen de jeugdafdeling en maakt onderdeel uit van de Technische Commissie van TAVV.

Adem jij voetbal? Geniet je van het 'proces'? En ben je een echte pionier in hart en nieren? Lees dan verder, dit is de vacature die jij zoekt!

Hoofd Jeugd Opleidingen TAVV

Meer nieuws

Calamiteiten gisteren 19:28

Zwemmer overleden in Nieuwveen

In Nieuwveen is vrijdagavond een zwemmer verdronken. Inzet van de hulpdiensten mocht niet meer baten.

Blog Blog gisteren 08:36

Uit het (Groene) Hart gegrepen: Ik was mezelf niet

In de serie “Uit het (groene) hart gegrepen" pakt onze columnist/verslaggever/presentator Theo Leliveld de pen op en laat zijn licht schijnen over zaken met zijn visie. Soms ongepolijst, maar altijd met de beste intenties ventileert hij zijn levenservaring. Deze keer over: Ik was mezelf niet.

Mijn Club 17 jul 2025 14:22

Mijn Club: Stichting DAN

Hoewel de doelstelling van Stichting DorpsActiviteiten Nieuwveen (DAN) is gericht op het organiseren en stimuleren van activiteiten en sociale evenementen in Nieuwveen en daarom gericht op alle leeftijden, is het toch vooral de Speelweek waarvan de meeste Nieuwveners de stichting zullen kennen.

Cultuur 16 jul 2025 14:44

Minder goede omroepbeurt Peter Vos

Het 750 jarig bestaan van Genemuiden wordt dit jaar gevierd met diverse evenementen en vrijdag 11 juli was er daarom een stads- en dorpsomroepers concours. Nieuwkoper Peter Vos behaalde een achtste plaats.

Maatschappij 16 jul 2025 09:08

Kinderen nemen kijkje in hun nieuwe school

Het is een feestelijke dag: vrijdag 11 juli. De kinderen van basisschool Aeresteijn en Stichting Kinderopvang Liemeer mogen vandaag voor het eerst een kijkje nemen in de nieuw gebouwde IKC De Poel. Meester Barend zegt vooraf: “Ja, het lijkt nu nog ’n beetje rommelig want we hadden vanmorgen eerst de ’grote wisseltruc’; kinderen lopen mee in hun volgende groep; de kinderen met wie zij - na de vakantie - op 1 september weer gaan starten.”

vacatures