Sushi Workshops bij De Mandarin lopen storm

De sushi workshops bij restaurant De Mandarin in Nieuwkoop zijn een ongekend succes! Onder leiding van sushichef Rik Keijzer, tevens eigenaar van de bekende School of Sushi, en in samenwerking met eigenaresse Janny Man van De Mandarin, hebben de workshops massaal enthousiaste deelnemers getrokken. In slechts enkele weken zijn vijf van de geplande data in het najaar al volledig volgeboekt, en de overige workshops zitten ook al bijna helemaal vol.

Tijdens de workshops leren deelnemers in een informele en gezellige sfeer de fijne kneepjes van het sushi maken, van het bereiden van de perfecte rijst tot het creatief vullen en rollen van diverse sushi-stijlen. Het succes van deze unieke ervaring trekt niet alleen deelnemers uit Nieuwkoop en omliggende gemeenten, maar zelfs van ver daarbuiten.

Janny Man, eigenaresse van De Mandarin, reageert enthousiast:

"De sushi workshops zijn een doorslaand succes. Er komen niet alleen enthousiaste kook-liefhebbers uit Nieuwkoop en omringende gemeenten, maar ook zelfs ver daarbuiten. Ongekend!"

Ook Rik Keijzer, eigenaar van de School of Sushi, ziet de workshops als een groot succes:

"Elke sushi workshop is het weer één gezellige en leerzame middag. Zo mooi om te zien dat de deelnemers versteld staan van wat voor lekkere zelfgemaakte sushi ze hebben gemaakt. Die blije gezichten, daar doe ik het voor!"

Vanwege de enorme belangstelling zijn veel van de geplande workshops de komende maanden al helemaal volgeboekt.

Gelukkig zijn er nog enkele plekken beschikbaar op de volgende data:

Zaterdag 26 oktober (14:00 – 17:00 uur)

Zondag 27 oktober (14:00 – 17:00 uur)

Zaterdag 30 november (14:00 – 17:00 uur)

Zondag 1 december (14:00 – 17:00 uur)

Zaterdag 14 december (14:00 – 17:00 uur)

Zondag 15 december (14:00 – 17:00 uur)

Wees er snel bij! Reserveer nu via de website van School of Sushi (https://schoolofsushi.com/nl/product/sushi-workshop-vol-heerlijke-recepten/) en verzeker je van een plek in deze gezellige en leerzame sushi-middag vol heerlijke smaken en fijne ervaringen.


Meer nieuws

Gezondheid en welzijn vandaag 10:11

Knieproblemen? Sportfysiotherapie!

Klachten aan de knie komen tijdens of na het sporten regelmatig voor. In zulke gevallen is het verstandig om contact op te nemen met een sportfysiotherapeut die gespecialiseerd is in knieproblemen.

Natuur en recreatie 26 apr 2025 11:58

Liemeer Golf Experience 11 mei, een perfect uitje voor Moederdag!

Hoe begin je met golf? Vaak op aanraden van iemand anders die al verknocht is geraakt aan de sport. Op 11 mei organiseert Golfclub Liemeer al weer de zevende editie van de Liemeer Golf Experience. Het perfecte uitje om meer te ontdekken over de golfsport. Je bent van harte welkom! Dit maal staat de Golf Experience in het teken van de jeugd (vanaf 6 t/m 20 jaar) en de beginnende golfer. Daarnaast kun je tussen 10.00 en 12.00 uur een unieke wandeling maken op je blote voeten over de golfbaan!

Gemeente 25 apr 2025 21:56

Lintjesregen voor negen inwoners van gemeente Nieuwkoop

Vandaag, vrijdag 25 april, was de jaarlijkse lintjesregen in het gemeentehuis in Nieuwveen. Burgemeester Robbert-Jan van Duijn speldde negen Koninklijke Onderscheidingen op. Zij zijn allen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

Calamiteiten 25 apr 2025 15:01

Nieuwkoopseweg N231 afgesloten door ongeval

Op de Nieuwkoopseweg bij Aarlanderveen heeft een aanrijding plaatsgevonden tussen een bedrijfsbus en de lijnbus van QBuzz. Hierdoor is de weg tussen Aarlanderveen en Treinweg volledig afgesloten.

Maatschappij 25 apr 2025 12:53

Doortrappen: vrolijk, gezond en fit blijven

Voor iedereen van 55 jaar en ouder organiseert Nieuwkoop Actief twee Doortrapdagen op 13 en 20 mei. Doel van deze dagen is om inwoners zo lang mogelijk veilig te laten fietsen. Ook zorgt fietsen ervoor dat zij langer gezond, sociaal en zelfredzaam blijven.

Maatschappij 25 apr 2025 10:41

Herdenking, wandel- en fietstocht 4 en 5 mei

Ook dit jaar herdenken wij in Nieuwkoop, net als in zoveel andere plaatsen in Nederland, op 4 mei de oorlogsslachtoffers. Vanaf 19:30 bent u welkom bij het monument Anonieme Slachtoffers op de hoek van de Achterweg en de Roerdomplaan.