Stijldanslessen in Zevenhoven

Danscentrum Enjoy is van origine een dansschool uit Woerden en gaat beginnen met stijldanslessen in Zevenhoven. Toen het pand in Woerden verkocht wordt, hebben de eigenaren een tijd les gegeven op diverse locaties. Nu willen zij zich weer vestigen op een vaste locatie. Deze locatie hebben zij gevonden bij sporthal de Vlijt in Zevenhoven.  

Zij zullen gaan starten met een brons uur voor beginners, en een uur voor de platinum groep. Dit uur is voor mensen die al eerder gedanst hebben, dit weer op willen halen en nieuwe figuren erbij willen leren. Beide lessen zijn voor volwassenen. Hopelijk kunnen in de toekomst de lessen en het lespakket uitgebreid worden.

De lessen zullen gegeven worden op de dinsdagavond.

Uiteraard bent u van harte welkom om een proefles te komen volgen.

De eerste les zal gegeven worden op dinsdag 8 oktober om 19.30u.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met info@danscentrumenjoy.nl of u kunt bellen met 0623449826

Meer nieuws

Voor Kinderen gisteren 15:19

Kindermuziekweek bij Kaleidoskoop

We zijn heel blij dat ook dit jaar de Kindermuziekweek er weer is in ons theater! De Nieuwkoopse Muziekvereniging Eensgezind heeft -samen met Theater Kaleidoskoop en de bibliotheek- een leuk en afwisselend programma gemaakt. Alle programma onderdelen zijn GRATIS!

Gezondheid en welzijn gisteren 09:52

Voedingstips bij Diabetes

Bij een chronisch hoge bloedsuikerspiegel wordt het immuunsysteem verstoort. Dit is vooral bij mensen met diabetes het geval. Zij zijn veel vatbaarder voor infectieziekten. Hoge bloedsuikerspiegels onderdrukken zowel de aangeboren als de verworven immuniteit. Een chronisch hoge bloedsuikerspiegel zorgt ervoor dat dat T- en B-cellen minder snel reageren, het verstoort de aanmaak van antilichamen, het verstoort de functie van witte bloedcellen en het beschadigt de immuuncellen. Een hoge bloedsuikerspiegel maakt micro-organismen schadelijker. Mensen met diabetes zijn daardoor ook vatbaarder voor allerlei infecties, zoals luchtweginfecties, griep, urineweginfecties, maag-darminfecties, herpesinfectie en schimmelinfecties.

Winkels 3 mrt 2026 15:12

Tussenstand B’tjes-actie Jumbo Bas Bobeldijk en tweede Serviceheld bekend

De B’tjes-actie van Jumbo Bas Bobeldijk is inmiddels drie weken onderweg en de strijd om de sponsorpot van € 15.000,- is in volle gang. De nieuwste tussenstand laat zien dat er massaal wordt gespaard voor lokale verenigingen, scholen en stichtingen. Daarnaast is de tweede Serviceheld van de winkel bekendgemaakt.

Handel en dienstverlening 3 mrt 2026 13:15

SchuldHulpMaatje Nieuwkoop organiseert belastingspreekuur

Vrijwilligers van SchuldHulpMaatje Nieuwkoop zijn vanaf 9 maart t/m 24 april in de bibliotheek Rijn en Venen (in Kaleidoskoop) aanwezig om inwoners van Nieuwkoop en omgeving te helpen bij het invullen van hun belastingaangifte 2025. Het spreekuur is gratis, maar men moet wel eerst een afspraak maken.

Mijn Club 3 mrt 2026 09:55

Mijn Club: Oranjecomité Nieuwveen

Femmy Sassen: “Het laatste jaar dat we in Nieuwveen Koningsdag hebben gevierd was in 2024. Vorig jaar kon het door omstandigheden niet doorgaan en nu hebben we besloten om het vanuit Nicolaas Boys weer nieuw leven in te blazen. Ik ben bij Nic. Boys ook actief - met 7 anderen - in de ouder- en activiteiten-commissie. Vanuit deze commissies zijn wel gewend om activiteiten te organiseren, zoals bijvoorbeeld de Vrijwilligersdag, de Sponsorloop, Nieuwjaarsborrel, Sinterklaasfeest enzovoorts."