Schuimende start voor Waterlanders tijdens geslaagde Verenigingsdag

Op zaterdagmiddag 24 augustus verzamelden de leden van Volleybalvereniging Waterlanders zich voor een dag vol sportiviteit en gezelligheid. De Evenementen Commissie van de vereniging organiseerde voor al haar leden een sfeervolle Verenigingsdag, wat een perfecte start bleek voor het nieuwe volleybalseizoen. De officiële zaaltrainingen gaan van start in de week van 26 augustus, maar op deze warme zaterdag konden de leden alvast een voorproefje krijgen op een bijzonder speelse manier.

De festiviteiten vonden plaats op het terrein van Boerderij Verhaar, waar twee volleybalvelden waren opgezet, maar dan net even anders: ze waren namelijk gevuld met schuim! De dag begon om één uur met een toernooi voor de jongste leden van de club. De kinderen genoten zichtbaar van het spel, waarbij het schuim voor een extra uitdaging zorgde.

Tot aan je nek in het schuim

Vanaf drie uur was het de beurt aan de senioren en recreanten. Met ruim vijftig enthousiaste deelnemers werden er potjes van tien minuten gespeeld. Het schuim bleek af en toe wat hinderlijk, maar dat verhoogde alleen maar het plezier. Het schuimkanon werd steeds op één van de twee velden gericht waardoor deelnemers soms tot aan de nek in het schuim stonden. “Als we in punten voor stonden dan konden we van het schuim natuurlijk handig gebruikmaken door de bal rollend over de grond terug te geven. Dan is zo'n bal lastig te vinden hoor in al dat schuim. Dan ben je nog langer aan het zoeken dan aan het volleyballen", aldus Rolf die meedeed in Team Zeven.

Afsluitende barbecue

Na een middag vol sport en plezier, werd de dag afgesloten met een smakelijke barbecue in één van de schuren op het terrein. Dit evenement was niet mogelijk geweest zonder de steun van diverse sponsoren. Zo werden de schuimvelden gesponsord door GoedeDoelenDag Nieuwkoop, werd het eten en drinken betaald met de opbrengst van de Jumbo Bas Bobeldijk Sponsoractie, en stelde Keurslager Van Wijk twee barbecues ter beschikking.

De Verenigingsdag was een daverend succes, waarbij niet alleen de zomerverhalen werden uitgewisseld, maar ook de eerste plannen en verwachtingen voor het nieuwe seizoen werden gedeeld. Er werd volop gelachen, gesport en genoten, en iedereen kijkt al reikhalzend uit naar een nieuw, gezellig en sportief volleybalseizoen. Lijkt het je ook leuk om dit seizoen te komen volleyballen bij de Waterlanders? Neem dan even contact op met de Technische Commissie via technischecommissie@waterlanders.nl.


Meer nieuws

Maatschappij gisteren 11:51

Nieuwe ’biljartplek’ voor BV de Plas

“Maar er moet eerst nog héél wat gebeuren, hoor,” zegt voorzitter Petra Lips. "Vanmorgen ben ik zelf voor het eerst wezen kijken, toen we de sleutel kregen uit handen van Jan van Tol. De bouwcommissie heeft een mooi plan gemaakt, hoe we de voormalige supermarkt van der Horst (gedeeltelijk) geschikt kunnen maken voor onze biljartclub."

Calamiteiten 20 jan 2025 11:06

Aanrijding meerdere auto’s op Nieuwveenseweg

Op de Nieuwveenseweg in Nieuwkoop heeft maandagochtend een aanrijding plaatsgevonden tussen meerdere voertuigen. De aanrijding vond plaats ter hoogte van de uitrit bij het tenniscentrum.

Gezondheid en welzijn 20 jan 2025 10:46

Sporten voor senioren

Het is een positieve ontwikkeling dat steeds meer mensen het nut en de noodzaak van voldoende beweging inzien om daarmee de fitheid en gezondheid te verbeteren.

Calamiteiten 19 jan 2025 00:34

Fatbiker tegen boom in Nieuwkoop

Op De Halve Roe in Nieuwkoop is een fatbiker ten val gekomen en tegen een boom geklapt. De man kwam er met lichte verwondingen vanaf.

Calamiteiten 18 jan 2025 22:40

Rietendak in brand door schoorsteenbrand

Op de Simon van Capelweg is bij een schoorsteenbrand het rieten dak van de woning in brand gevlogen. De brandweer schaalde op naar middelbrand en werd geassisteerd door diverse korpsen uit de omgeving.