Samen energie besparen in Ter Aar

Alle woningeigenaren in Ter Aar ontvangen binnenkort een kaart in de bus van Jan Dirven en Geert Martens. De kaart is een uitnodiging voor een enquête over het verduurzamen van uw huis. U kunt in de enquête uw wensen en behoeften aangeven.

Actie om te verduurzamen

Dirven: “Steeds meer mensen beseffen dat ze met energiebesparende maatregelen energie kunnen besparen. Dat is goed voor het klimaat én scheelt in de portemonnee. Daarom starten we een actie om huizen te verduurzamen. Omdat we zelf in Ter Aar wonen, starten we hier!”

Martens: “Wij zijn beiden actief binnen Gebiedscoöperatie Nieuwkoop (GCN). Toch is duurzaamheid niet de enige reden. Als we als dorp samen aan de slag gaan, ontzorgen we individuele huishoudens. Daar heeft iedereen voordeel van en het verhoogt ook nog het dorpsgevoel”.

Meer informatie

Het doel is om in Ter Aar een informatieavond te organiseren. Hoe die avond eruit gaat zien is mede afhankelijk van de uitkomsten van de enquête. Wie mee wil denken en doen is van harte welkom. Meer informatie en de enquête vindt u op https://ter-aar.buurkracht-online.nl/

Woont u in een andere kern van Nieuwkoop en gaat u ook graag samen met verduurzamen aan de slag? Stuur een mail naar duurzaam@nieuwkoop.nl met uw naam en adres. Jan en Geert nemen dan contact met u op.

Meer nieuws

Sport vandaag 12:18

Jeugdcommissie LTVZevenhoven

Op zondag 18 januari wordt in de 0172 hal in Nieuwkoop een Padel & tennis clinic georganiseerd. Gratis voor alle jeugd uit de gemeente Nieuwkoop! Deze middag is een unieke samenwerking waar ervaren spelers en nieuwe spelers een uitdagend, sportieve middag zullen hebben!

Sport vandaag 10:05

S.V. Aarlanderveen richt zich op de toekomst

Met het presenteren van het ‘Technisch Beleidsplan 2025-2035’ is een grote stap gezet naar de toekomst van de S.V. Aarlanderveen in haar 60-jarig jubileumjaar. Omdat in het recente verleden de aanwas van jeugd op een iets minder niveau is geweest, moeten de huidige selectieteams het doen met een geringe Aarlanderveense inbreng.

Weer in Nieuwkoop gisteren 18:15

Lokaal kans op ijzel, code oranje

Omdat er lokaal ijzel wordt verwacht in de provincie Zuid Holland, geldt ook hier vanaf 23.00 uur code oranje. Ook in de rest van Nederland, behalve in Zeeland, geldt code oranje.

Calamiteiten 9 jan 2026 19:21

MMT ingezet bij reanimatie in Nieuwveen

Vrijdagmiddag werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een reanimatie op de A.H. Kooistrastraat in Nieuwveen. Hierbij werd ook het Mobiel Medisch Team ingezet.