Programma Kaleidoskoop
Op het programma van Kaleidoskoop: Hugo van Eck met “Computergestuurd”, Film: My Favourite Cake en de jaarlijkse kindermuziekweek.
Zaterdag 1 maart 20:15 uur
Hugo van Eck met “Computergestuurd”
Hugo van Eck gaat zijn grote doorbraak bereiken dankzij Kunstmatige Intelligentie ofwel Artificial Intelligence. De computer haalt alles uit de kast om hem te helpen met zijn nieuwe cabaretshow. Maar is Hugo tevreden of denkt Hugo het beter te weten dan de computer. En gaat die ingenieuze computer met al zijn intelligentie dat dwarse gedrag accepteren. Kan een cabaretier deze strijd aan? Zijn wij een algoritme of worden we dat? Niemand weet de uitslag nog. Dus kom een blik werpen en maak uw kunstmatige brein op.
Voor meer informatie en tickets: www.theater-kaleidoskoop.nl
Dinsdag 4 maart 15:00 uur
Film: My Favourite Cake
Mahin is een weduwe van 70, die woont in Teheran en haar dochter is naar Europa vertrokken. Op haar theekransje van vriendinnen is ze ook uitgekeken en ze besluit haar liefdesleven een nieuwe impuls te geven. Ze gaat op zoek en gaat terug naar het verleden met herinneringen aan gelukkiger tijden. Op haar zoektocht ontmoet ze uiteindelijk een bescheiden vriendelijke man van haar leeftijd. Een taxichauffeur, een veteraan een zelfstandige geest. Een musicus die problemen kreeg met de autoriteiten, omdat hij muziek maakte in een bruiloftsband. Ze besluit hem uit te nodigen in haar appartement en een favoriete taart te bakken. Een topavond. De film speelt zich af in Iran en werd daar als controversieel gezien. Beoordeel het maar zelf.
Voor meer informatie en tickets: www.theater-kaleidoskoop.nl
Tekst gaat verder onder de foto
Om alvast in de agenda te zetten: April
In april is er weer onze jaarlijkse kindermuziekweek. Deze week loopt van 4 t/m 13 april. De Kaleidoskoop en Muziekvereniging Eensgezind hebben opnieuw de samenwerking opgezocht. Er is een dijk van een programma in elkaar gezet waarvan wij hopen dat er weer veel kinderen aan mee gaan doen. Ik zal het maar verklappen. Het is officieel nog geheim, maar er is veel muziek en iedere deelnemer heeft wel een paar nootjes op zijn of haar zang of ergens in the pocket. In ieder geval is er de Later als je Groot Band die je verleidt om mee te doen. Verder zwijg ik en zit er een slot op mijn mond. Nu wil het toeval dat in diezelfde week ook de Ka-Ladiesnight gepland staat. Ook die heeft een stevige moot muziek. Beth en Flo, die handig zijn met piano en zang en cabaret zijn het hoofdbestanddeel van deze vrouwenavond, die daarnaast versierd wordt met allerlei verrassingen en natuurlijk voor de ladies van Nieuwkoop.
Voor meer informatie en tickets: www.theater-kaleidoskoop.nl