Oefeningen website ProMove

Dat oefeningen doen goed is tegen allerlei klachten is voor de meeste mensen wel bekend maar welke oefeningen kan je het best bij welke klachten doen? En hoe moest ik mijn oefening ook alweer uitvoeren?

Sinds de overname van Bakker & de Vos naar ProMove, bewegen & gezondheid is er bij het ontwikkelen van de nieuwe website in samenwerking met reclamebureau Comm-On uit Bodegraven en www.fysioefeningen.nl goed over deze vraag nagedacht.

Bij het bouwen van de website is ervoor gekozen de patiënt als uitgangspunt te nemen. Dus niet alleen een digitaal visitekaartje van ProMove, maar ook een uitgebreid informatieaanbod over klachten en ziektes en welke zorg ons centrum voor u kan leveren. Hierbij is de nieuwe website ook zo ingesteld dat u direct kunt zien welke specialisten uw zorgvraag aanbieden.

Maar op de website is ook een breed aanbod van oefeningen te vinden die, op advies van uw therapeut, gebruikt kunnen worden ter ondersteuning van de therapie. Zo zijn er oefeningen die tijdens de revalidatie toegepast kunnen worden maar ook oefeningen die ter preventie van klachten ingezet kunnen worden.

Bent u benieuwd hoe dit deel van de website eruitziet? Ga dan snel naar: https://promove.nu en klik op oefeningen.

Bent u benieuwd welke oefeningen goed voor uw klachten zijn of heeft u een andere vraag? Neem dan via onderstaande informatie contact op met ProMove, bewegen & gezondheid.

- Telefoonnummer 0172-575261

- E-mail naar info@promove.nu

- WhatsApp bericht naar 06-57821791

- Meer informatie kunt u ook vinden op www.promove.nu

Meer nieuws

Natuur en recreatie 16 jul 2026 16:22

Nieuwe fietsroute langs streekproducten en horeca in gemeente Nieuwkoop

Hoe kun je een geel gemarkeerderoute op de routekaart beter lanceren dan met een zonnetje? Wethouder Tom de Kleer fietste zaterdag 11 juli om 11 uur als eerste over de gele loper en opende daarmee feestelijk de nieuwe fietsroute van 40 kilometer langs streekproducten en horecalocaties.

Sport 16 jul 2026 12:01

Geslaagd jeugdtoernooi Tennisvereniging Zevenhoven

Van 6 tot en met 12 juli stond Tennisvereniging Zevenhoven volledig in het teken van het jaarlijkse Open Jeugdtoernooi. Gedurende de hele week stonden ‘The Stars of the court’ in het middelpunt met iedere dag een bekende tennisster als thema. Jeugdspelers uit Zevenhoven en de wijde omgeving namen het tegen elkaar op in verschillende leeftijdscategorieën.

Mijn Club 16 jul 2026 09:10

Mijn Club: IJsvermaak Zuideinde

Bijna niemand denkt aan de winter in deze zomerse weken met opeenvolgende hittegolven. Maar wèl bij IJsvermaak Zuideinde.

Evenementen 15 jul 2026 21:26

Papeneilandfestival groot succes

Het was vanaf de omringende paden en wegen voor voorbijgangers niet te missen: het leek wel één grote roze wolk, die boven de Langeraarse plassen dreef. Deelnemende suppers kregen van Rotary Ter Aar namelijk allemaal een fluorescerende roze polo-shirt, waarop ook de (bedrijfs-)naam van hun sponsor was gedrukt.

Werken 13 jul 2026 12:14

Dinsdag 14 juli Netwerkwandeling voor werkzoekenden

Zin in een ochtend vol beweging, inspiratie en nieuwe contacten? Trek je wandelschoenen aan en sluit aan bij de netwerkwandeling op dinsdagochtend 14 juli in het prachtige en zonovergoten Zegerslootgebied!

Gezondheid en welzijn 13 jul 2026 09:36

ProMove in de zomervakantie

De schoolvakantie staat weer voor de deur. Voor veel mensen hét moment om een aantal weken op vakantie te gaan. ProMove, bewegen & gezondheid, met locaties in onder andere Nieuwkoop, Ter Aar en Zevenhoven, blijft de hele zomervakantie gewoon geopend.