Kliederkerk in de Aarkerk in Ter Aar
Zondagmiddag 26 mei was de eerste Kliederkerk in de Aarkerk in Ter Aar. Een gezellige en actieve middag voor jong én oud was georganiseerd door het kernteam, wat zich afspeelde rondom het thema ‘De Barmhartige Samaritaan’.
Hoewel de naam misschien anders doet vermoeden is een Kliederkerk niet alleen bedoeld voor mensen binnen en buiten de kerk maar ook juist voor alle leeftijden. Het bestaat uit drie delen: samen ontdekken, samen vieren en samen eten.
De kinderen vermaakten zich met allerlei leuke activiteiten, zoals elkaar verbinden, een kaart maken, memory, een estafetteloop buiten en bijvoorbeeld het doen van een proefje. Er was een woordzoeker, die zowel jong als oud interessant vonden en voor de volwassenen was er naast het koffiehoekje ook de mogelijkheid om met elkaar in gesprek te gaan aan de hand van vragen. Of uiteraard konden ook zij een wenskaart maken of meespelen met de kinderen.
Na een klein uurtje kwam iedereen bij elkaar in één van de zaaltjes om met elkaar te gaan genieten van een heerlijke high tea met zowel koude als warme hapjes.
De middag was dan ook zeker geslaagd. De volgende Kliederkerk staat gepland voor 13 oktober.