Het publiek stond al met smart te wachten langs de lijnen want RKSV Altior in Langeraar mocht een prachtig, maar ook zeldzaam moment meemaken en wel dat een militaire helikopter van Defensie even een kijkje mocht komen nemen op 't achterste voetbalveld.
Bij de landing, vrijdag 1 mei, moest men wel even de ogen dichtdoen, want door de draaiende dubbele rotorinstallatie boven op de heli leverde dit veel wind op waardoor deeltjes van de droge grond opstoven.
Nadat de heli op de grond stond, bleef hij even op de grond staan waarna het nog een ererondje vloog over Langeraar om daarna de landing opnieuw in te zetten op het voetbald. Voorafgaand aan de landing is de heli heel goed te horen vanaf ruime afstand. Na wederom een groet van de piloot steeg het weer op en toen verliet het Langeraar.
Veel mensen kwamen kijken om dit unieke moment, mede dankzij Altior, mee te maken. Defensie oefent op deze wijze op buitenlandingen in bewoond gebied.

