“Ja, het was een geweldige dag" (21 mei jl.) zegt (oud-)voorzitter Laurent van Bezouw. "Ruim 80% van de 142 leden hadden zich aangemeld. Sommigen dachten echter dat de hele dag bridgen iets teveel van het goede zou zijn, maar de organiserende commissie wist goede variatie in het programma te brengen."
"’s Morgens (9:45) éérst koffie met gebak, toen ’n paar rondjes bridge, waarna we werden verrast met een leuke puzzeltocht. Het was die dag heel mooi weer, dus ideaal om even lekker buiten bezig te zijn tijdens een mooie wandeling over landgoed Ursula. De speurtocht eindigde in de tuin van de RK kerk; voor velen een openbaring, want men was er nooit eerder geweest… Om 12:00 uur kregen we een heerlijke lunch, geheel verzorgd door medewerkers van het Parkpaviljoen van Ipse de Bruggen. Toen was het tijd voor weer ’n paar rondjes bridge. Totdat muzikant Niek Vianen zijn opwachting maakte: muziek voor elk wat wils. Hij kreeg een groot deel van het gezelschap op de vloer: de Foxtrot ging over in Polonaise en - wat je misschien niet direct bij een bridgevereniging zou verwachten - tot grote hilariteit van iedereen gaf een deel van de feestgangers zelfs ’n showtje ’droog-roeien’ op de muziek van ’We hebben ’n woonboot en die ligt in de Amstel…’
Bezouw: “Ook de burgemeester kwam feliciteren en ofschoon hij zelf (nog) niet kan bridgen, lijkt het hem toch wel ’n leuk spel……misschien schrijft hij zich wel in voor de nieuwe cursus voor beginners,, die we starten in september. Dankzij een royale bijdrage van Stichting Samenleving Ter Aar kunnen we die voor iedereen laagdrempelig en een aantrekkelijke prijs aanbieden.”
Het lustrumfeest werd afgesloten met een diner, waarna om 20:00 uur het feest werd gesloten.
Een van de aanwezige leden nam in haar bedankje aan het bestuur alvast een voorschot op een volgend jubileum:
“Geacht bestuur, wat een goede organisatie, volgende jubilea kunnen hier een voorbeeld aan nemen. Nogmaals hartelijk dank, Nannie Aalders.
Bezouw: “We zijn al een tijdje aan het sparen voor het 55-jarig bestaan (2028), dus wie weet…?!”