Al binnen 9 weken na de opening kon manager Lennard van der Ende de 25.000-ste bezoeker verwelkomen. Op zaterdagmiddag 28 juni, rondom 15:00 uur - weken eerder dan voorgaande jaren - kwam echtpaar Helene en Fons Valentijn nietsvermoedend langs de kassa.
Fons: "Helene was de gelukkige want ik was 24.999 en zij liep achter mij.” Lennard mocht het echtpaar, namens het bestuur van Stichting tot behoud van zwembad Aarweide, een boeket en een fraaie ’Aarweide-handdoek’ overhandigen.
Lennard: “We hebben deze week al heel wat mooi weer gehad, toch was het vandaag niet zo héél druk…230 bezoekers. Misschien vanwege de bewolking? Maar met tropische temperaturen en de Zwemvierdaagse volgende week, zal het niet zo lang duren, dat nummer 26.000 langs de kassa komt. De teller staat voorlopig al op 25.092.”
Fons: “Wij komen graag in Aarweide; sowieso 2 keer per week om samen baantjes te trekken en vaak nog een keer als we - met mooi weer - onze kleindochter gaan ophalen. Het is hier schoon, leuk en er is eigenlijk altijd genoeg ruimte om lekker te zwemmen. Ook het toezicht door het badpersoneel is prima in orde. En als je wat vraagt, krijg je altijd ’n vriendelijk antwoord.”
Het voortbestaan van zwembad Aarweide werd verzekerd, toen in 2005 Stichting tot behoud zwembad Aarweide werd opgericht, die met inzet van vele vrijwilligers ( bestuur, aan de kassa, schoonmaak, groenonderhoud etc.) het zwembad dagelijks tip-top in orde maken en openstellen voor de bezoekers. Het zwembad is op doordeweekse dagen open tot 20:00 uur. Op zater- en zondag van 12:00 tot 18:00 uur. Het zwembad sluit de deuren voor dit seizoen op zondag 10 september, met om 17:00 uur de ’Hondenplons’.