Nieuwkoopse Roeivereniging De Meije start 5 april nieuwe roeicursus
Nieuwe roeicursus bij RV De Meije
De Nieuwkoopse Roeivereniging De Meije is een kleine, gemoedelijke roei-vereniging, gelegen aan het Meijepad in Nieuwkoop. Er wordt op verschillende niveaus geroeid. Je kunt er zowel recreatief roeien als aan wedstrijden deelnemen.
Na het succes van de cursus van vorige jaren start NRV de Meije ook dit voorjaar weer met een Introductiecursus Roeien. De cursus begint op zaterdag 5 april om 11.00 uur met een gratis kennismakingsles. Naast deze kennismakingsles bestaat de introductiecursus uit 8 lessen van een uur, die door gediplomeerde instructeurs gegeven worden.
De cursus kost € 55. De cursustijden zijn woensdagavond om 19.00 uur in de periode 9 april t/m 11 juni.
Iedereen is welkom om te leren roeien. Het is een actieve sport waarmee je naast je conditie ook al je spieren traint. En dat in de prachtige natuur van de Nieuwkoopse Plassen. Alleen een zwemdiploma is vereist.
Kom kennismaken met De Meije op 5 april en ontdek deze mooie sport. Wel graag van tevoren even aanmelden bij secretaris@rvdemeije.nl zodat we weten hoeveel mensen we kunnen verwachten.
Meer informatie over de vereniging vind je op www.rvdemeije.nl.