expositie in 't Reghthuys
Bijzondere expo karaktervolle mensenkoppen en daarbij schilderijen.
Bas Sebus schildert met een “idee”.
Bijvoorbeeld voor het abstracte werk. Vanuit een object maakt hij een ontwerp op de computer. Hiervan maakt hij een aquarel wat dan wordt nageschilderd in olieverf. Hij ontving een stipendium van de overheid voor het werk.
Voorafgaand aan de expositie houdt hij een lezing over zijn schilderijen op dinsdag 15 okt om 20.00 uur. Graag aanmelden bij: cursus@rechthuys-nieuwkoop.nl
Carien van Dongen is een echte boetseerder. Ze maakt portretten van mensen. Vangt de karakters van mensen in het beeld wat onder haar handen ontstaat. De zeggingskracht van deze portretten spreken voor zichzelf. Echt heel bijzonder!
Zaterdagmiddag 19 oktober tussen 14 en 15 uur kunt U “life” meekijken hoe zij een kop boetseert en daarmee belooft het een mooie presentatie te worden van haar kundigheid en vakmanschap.!